stenly a jeho stránky

testy :-)

Nejmenší model severské automobilky Volvo prodělal nedávno poměrně razantní facelift, který autu dodal tvář korespondující se současným designérským směrem značky. My jsme neváhali a jeden omlazený exemplář vyzkoušeli.
Škoda si dala s největším kombi opravdu na čas. Po spekulacích u minulé generace Superbu, stojíme dnes před největším kombi od Škodovky všech dob.
Francouzská MPV doslova ovládají trh. Francouzi prostě rodinné vozy umí a Scénic je toho jen dalším důkazem v řadě.
Jak už jste asi zaregistrovali, na Škodu Fabia čeká lehké omlazení, které se dotkne nejen designu, ale i techniky. My ale otestovali Fabii současnou v atraktivním kabátě Scout a s naftovým tříválcem pod kapotou.
Stejně jako legendami opěvovaný yeti patří do zasněžených krajin, i model škodovky je na sněhu jako doma...Podívejte se, jak se Yeti vypořádal s nástrahami poslední doby.
Pokud někdo přemýšlí o luxusním hybridním autě, určitě musí mít v hledáčku některý z modelů Lexus. A právě na jeden takový se dnes podíváme.
Zapomeňte na starou Hondu City s komickým designem a nepříliš jistými jízdními vlastnosmti. Teď je tu nový model, který má co nabídnout...
Po čase od představení prvních kousků Hyundaie i30 se nám naskytla příležitost přesvědčit se, že se jedná o rovnocenného hráče v segmentu nižší střední třídy.
Sháníte auto do města pro čtyři pasažéry a současné mini v podobě kolínských prcků a třeba Fiatu 500 jsou vám příliš velké? Toyota má řešení, jmenuje se IQ
Na první KIU Sorento po uvedení na trh doslova stáli zákazníci fronty, napodobí nejnovější generace úspěch svého předchůdce?
1  
2