stenly a jeho stránky

auto - AKTUALITY

!! Auto - AKTUALITY >> ZRUŠENY  !!

??? PROČ ???

>>> kvůli autorským právům domény www.auto.cz a www.autofun.cz <<<
citace e-mailu od Ondrej Lanik, Auto.cz


TO : Laník Ondřej
Dobrý den,

Jediné co nás živí je návštěvnost našich stránek. Tu generujeme zajímavým obsahem. Když se náš zajímavý obsah objevuje jinde, přestává být zajímavý, nemáme vlastně co nabídnout a tím pádem nemáme návštěvnost. Z toho, že použijete náš obsah, máte návštěvnost pouze vy na vašich stránkách. My z toho nemáme nic. Nyní je to snad jasnější.

Doporučuji vám začít si psát své vlastní stránky, s vlastními články a vlastními fotografiemi.

Články ani fotografie z auto.cz ani autofun.cz nejsou volně k dispozici bez našeho souhlasu. A ten vám v tuto chvíli ani nemohu dát.

Jediné, co přichází v úvahu, je umístění odkazu na článek zveřejněný na našich stránkách. Ani pak ale nejste oprávněn vzít náš text a naše fotografie.

Díky za pochopení a respektování níže uvedených požadavků na odstranění našeho obsahu z vašich stránek.

Ondřej Láník


TO : má REAKCE

Nevím , zdali se zvýší návštěvnost Vašich stránek , díky tomu , že zruším kolonku ,,auto aktuality,, na mém webíku , to snad nemyslíte vážně !!!

Vím , že by Vám to bylo jedno , ale jednáte tak jak jednáte díky  zákonům o autorských právech , no co se dá dělat dělat  , zruším kolonku a otisknu tam dopis spíše tem to e-mail , proč jsem to musel udělat , to Vám snad nebude vadit .

Mějte se hezky , ať Vám Váš webík vydělává , ať chodí o 15 návštěvníků více než-li do teďka , já osobně neznám Vaší adresu .

 

                                                           S pozdravem Stenly